Як продати ліс кругляк на майданчику Прозорро

На даний час саме на електронних торгах можна придбати та продати якісний ліс-кругляк за адекватною ціною. Публічні онлайн аукціони – це просто, вигідно. Тут немає шахрайських схем та обману. Але, для того щоб взяти участь у торгах, потрібно пройти реєстрацію. Торги проводяться на спеціалізованих майданчиках, акредитованих системою Прозорро, таких як sale.uub.com.ua.

Як проходять торги

Після реєстрації на акредитованому майданчику кожному відкривається унікальна можливість реалізувати свій товар або придбати сировину, матеріали в необхідній кількості. За чесністю роботи та відповідальність учасників постійно стежать не лише спостерігачі, а й контролюючі органи. Саме з цієї причини, багато підприємств та організацій України намагаються працювати через майданчики системи Прозорро.

Зверніть увагу на той факт, що саме публічні аукціони відрізняються прозорістю та відкритістю. Пам’ятайте про те, що можна працювати онлайн, не виходячи з офісу. Це дуже просто та зручно. Ви можете переглядати лоти, незалежно від того, в якому конкретно місті перебуваєте. Торги лісом саме через аукціони – це можливість придбати сировину необхідної якості за справедливою ціною. Тут діє вільна конкуренція, на чесних умовах, це, звичайно, радує і викликає інтерес. Всі без винятку учасники знаходяться в однакових умовах.

Купити ліс-кругляк високої якості

Головною метою нової угоди стає об’єднання зусиль для створення прозорого ринку для реалізації деревної сировини. Завдяки всього, що відбувається лісокористувачі, які займаються заготівлею лісу-кругляка за Україну, отримують можливість реалізовувати власні товари за максимально вигідною вартості.

На сьогодні є кілька десятків видів рубки дерев. Більш того, практично кожен рік лісгосп України займається заготівлею від 20 мільйонів кубічних метрів хвойної і листяної породи дерев. Після деяких нововведень брати участь в аукціонних торгах з реалізації лісу стає легко і просто, необхідно лише пройти реєстрацію на віртуальній системі ТБ «Українська енергетична біржа».

Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно лише пройти швидку та нескладну реєстрацію на спеціальному акредитованому майданчику. Це займе всього кілька хвилин, зате ви відразу можете стати активним учасником онлайн торгів та на чесних умовах укладати угоди з надійними партнерами. В перевагах відкритих онлайн аукціонів вже на даний момент переконалося велика кількість користувачів. До цього ліс можна було придбати тільки напряму, домовляючись з керівниками підприємств з лісозаготівлі безпосередньо. Але все це вимагало переплат, втрати часу і сил. Сьогодні про дані труднощі і проблеми можна назавжди забути.Кожен учасник торгів знаходиться в рівних умовах. Може обирати лоти та робити свою цінову пропозицію. Більше інформації про те, як працюють онлайн аукціони, за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-tehsyrovyny-myakolystyanoqi-na-majdanchyku-uub.