Вимоги до реалізації арештованого майна на електронному аукціоні

Сучасне законодавство країни має вже зовсім інший вигляд в порівняні з тим, яким воно було ще декілька років тому. Сьогодні, цілком легальною процедурою вважається реалізація арештованого майна в форматі електронного аукціону.

Тут варто загострити увагу на тому, що саме може стати арештованим майном. Почати варто з того, що це можуть бути як рухомі так і нерухомі активи. Тому, серед оголошень з такими лотами ви можете зустріти нерухомість, транспортні засоби, технічне обладнання, електроніку, недобудови й багато інших об’єктів, які можуть продаватися в форматі аукціону.

Важливо зауважити, що арештованим це майно називається лише за тієї причини, що воно було конфісковане у боржників за суворе порушення умов договору та великі заборгованості. В момент, коли ці активи виставляються на торги, вони вже є абсолютно прозорими й ви можете стати їх власником на цілком законних підставах.

Про це ви можете ще більше дізнатися, якщо витратите час та перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/poryadok-realizatsiyi-areshtovanogo-majna-na-torgah-prozorro-sale, де вам буде доступно багато цікавої та справді корисної інформації.

Яка інформація повинна бути вказані в оголошенні про реалізацію арештованого майна

На сьогодні, це питання є справді актуальним і на нього є цілком чітка відповідь. Загалом, прийнято виділяти декілька основних пунктів, які повинні бути обов’язково прописані в кожному окремо взятому лоті:

Відділ виконавчої служби або ж дані конкретно взятого виконавця;

  • Детальна інформація про боржника та самого кредитора, який конфіскував майно та надалі виставив його на аукціон;
  • Тип виставленого на торги активу – в цьому пункті повинно бути чітко прописано найменування самого лоту та його технічні характеристики;
  • Форма реалізації майна – це може бути або аукціон з фіксованою сумою пропозицію, або ж електронні торги, де учасники зможуть надалі вносити корективи в свої заявки;
  • Вартість активів та фото- і відеоматеріали, які слугують в якості підтвердження доброго стану виставленого на продаж майна;
  • Географічне положення або ж місце зберігання активів.

Для того, щоб отримати доступ до всіх цих оголошень, вам буде потрібно обрати один з акредитованих в системі ПроЗорро. Продажі електронних майданчиків.