Сайт для продажу вилученого майна

Для того, щоб громадяни нашої держави мали можливість купувати вилучене та арештоване майно, було впроваджено спеціальні сайти. На таких майданчиках відтепер можливо купувати будь які товари, котрі за рішенням виконавчої служби було вилучено на митниці, або отримано внаслідок несплати боргів.

Для того щоб потрапити на такий сайт, необхіно володіти сучасним комп’ютером із виходом до мережі інтернет. Дізнатись про актуальні адреси можливо на інформаційному порталі Megasale або надалі в нашій статті.

Для чого було створено такий сайт

Десять років тому, аналогічного порталу із переліком товарів, що було заарештовано та виставлено на продаж – не існувало. Це призводило для того, що реальні товари, котрі мали право купувати всі громадяни України продавались певним особам, котрі давали хабарі.

Таким чином в країні розквітала корупція, а олігархи за копійки отримували можливість купувати вигідні товари. Серед інших недоліків варто відмітити порушення законної процедури продажу активів, приховування реальної вартості, несплата податків та зменшення здорової конкуренції.

Через використання таких методів, наша держава втрачала кожного року щонайменше 1 мільярд гривень доходу. Однак уряд знайшов вихід і в 2016 році запустив систему Прозорро.Продажі, котра працювала за Європейським стандартом та зразком. Сайт із продажу арештованого майна було створено ще в 2014 році.

З того часу ви маєте можливість купувати арештоване майно відкрито та не хвилюватись, що найвигідніші лоти було приховано за закритими дверима. Крім того, це дуже зручний ресурс, котрий дозволяє швидко переглянути потрібну інформацію про лот, прийняти участь та швидко отримати своє нове майно.

Сайт контролюється урядом, а всі лоти на нього вносять головні виконавчі органи, котрі мають право вносити відомості до реєстрів боржників. Окрім того, національні банківські установи так само в праві вносити відомості до сайту, а вже після цього оприлюднювати результати проведення торгів.

Більш детальну інформацію про роботу сайту можна отримати на веб-порталі megasale.com.ua. Цей інформаційний сайт створено спеціально для оприлюднення корисних новин у сфері ринку державних закупівель. Рекомендуємо прямо зараз ознайомитись із функціоналом інформаційного ресурсу за вказаним посиланням.