ProZorro.Sale — продаж різних лотів

За допомогою інтернет платформи Прозорро здійснюється продаж усієї нерухомості банків на межі банкрутства або вже збанкрутілих. У лютому 2017 року фонд гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив здійснювати продаж всього майна банків, що розорилися, тільки за допомогою інтернет ресурсу Прозорро.Продажі протягом 2016 року віддав управління продажами нерухомості таких банків більш ніж на 700 мільйонів гривень. Дана платформа дозволяє законно і без збору численних паперів купувати для особистого використання або для комерційних цілей нерухомість за ринковою ціною. А за допомогою простого та зрозумілого інтерфейсу будь-хто зможе взяти участь в аукціоні.

Як працює платформа?

Спочатку замовник виставляє повідомлення про продаж нерухомості на аукціоні, де обов’язково позначає: найменування товару, його цінник та короткий опис. Також не забуває про геолокацію самого лота. Замовник надає повну і достовірну інформацію про нерухомість, що продається, тому система просто не дозволить проникнути на інтернет-аукціон на цій платформі для збуту ліквідованої нерухомості шахраям або несумлінним продавцям.

Далі зацікавлені потенційні покупці повідомляються про старт продаж через спеціальний сервіс Прозорро, якщо така функція була ними підключена під час реєстрації в особистому кабінеті учасника аукціонів. Клієнти отримують оповіщення через електронну пошту або номер телефону, залежно від того, що вони вказували під час початкової реєстрації на платформі. Тому кожен дізнаватиметься про виставлення нового ліквідованого нерухомого майна.

Після приходу повідомлення покупець зможе залишити заявку на товар, що йому сподобався, за допомогою свого особистого кабінету. Важливо, що з недавнього часу потенційні покупці можуть залишати заявки не тільки на нерухомість, а й на прості побутові речі, які ми використовуємо щодня.

Заявки накопичуються, а після старту продаж потенційні покупці можуть підвищувати свої ставки на аукціоні протягом трьох хвилин для збільшення шансів на перемогу. У разі, якщо покупець не встигає за встановлений час підвищити запропоновану ціну, платформа автоматично враховує її заяву.

Після закінчення торгів виявляється переможець, який підписує договір із тим, хто виставив лот на продаж, після чого аукціон продажу нерухомості змінює статус на «завершений». Після закінчення аукціону покупці, які змагалися за викуп товару, можуть переглянути інформацію про учасників, яка до цього часу залишалася конфіденційною. Важливо, що при подачі заявки всі дані учасників тримаються суворо у секреті, тому можете не хвилюватись за безпеку персональної інформації. Про все подбала ця платформа.

Портал https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqnyj-aukcion-v-odesqkij-oblasti-na-majdanchyku-tov-ueb Української енергетичної біржі містить інформацію про земельний ринок. Якщо ви бажаєте купити чи продати пай, то ця інформація стане у нагоді.

Як взяти участь у торгах та подати заявку? 

В першу чергу, необхідно зайти на сайт майданчика системи Прозорро, наприклад Української енергетичної біржі, щоб у категорії «Прозоро, продаж майна та активів банків» залишити заявку на участь в аукціоні лота, що сподобався. Подати заявку дуже просто: достатньо лише вибрати лот, що сподобався, після чого натиснути на кнопку залишити заявку і чекати повідомлення про початок торгів, після набору кількості учасників.

Відправити заявку на участь ви можете, пройшовши реєстрацію на платформі «Українська енергетична біржа», що досить просто, а авторизуватися зможу всі бажаючі користувачі.

Тепер інтернет-аукціони доступні всім без винятку, що робить їх прозорими, позбавленими будь-яких корупційних угод.

За правилами аукціону перемагає той, чия ставка виявилася найвищою. Однак, як же коригувати запропоновану ціну, якщо учасники, що конкурують, можуть побачити вашу і поставити вище?

Є варіант запропонувати максимальну вам ставку, яка була спочатку у вашому бюджеті. А якщо учасник, який посів перше місце в топі учасників, буде з якихось причин усунений, виграє другий у рейтингу покупець.

Щоб вплинути на автоматичну систему, професіонали пропонують у першому раунді зробити найвищу ставку, щоб апріорі опинитися в топі рейтингу і зробити фінальну ставку останнім.

Останнім часом на українському ринку стали популярними методи відкритої купівлі-продажу. Продати можна будь-що і ціни дуже популярні. Деякі конфісковані автомобілі, які бралися в борг, але борг не повертають, потрапляють під хорошу оцінку, тому партнери мають хороші шанси купити нову машину в хорошому стані за гарною ціною.