Процес передачі земельних ділянок у власність об’єднаним територіальним громадам

На даний момент процес регулювання передачі земельних ділянок у власність ТГО являється досить складним і однозначно вимагає вузькопрофільних навичок. Якщо ви в цьому зацікавлені, то є сенс більш детально вивчити цю сферу. Нормативна база в нашій країні досить заплутана і для того, щоб в ній розібратися, завжди повинні бути підключені до процесу професіонали. Тим не менш, це не завжди зручно, так що в деяких ситуаціях є сенс навчити свій власний персонал того, щоб вони мали можливість самостійно займатися такого роду питання. Це дозволить домогтися максимально можливих результатів в цій сфері.

Проте, зробити це не так вже й просто, адже як уже було сказано, вся інформація розкидана в мережі і структурувати її може бути дуже складно. Проте, існують спеціалізовані курси, котрі створені для того, щоб навчати персонал всіх цих процесів і професійно підходити до вирішення проблем в цій галузі. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб опрацювати цей напрямок, то про нього можна дізнатися детальніше.

Особливості передачі земельних ділянок у власність об’єднаним територіальним громадам

На даний момент цей процес вже повністю перекочував в онлайн режим. Земля реалізується за допомогою проведення спеціалізованих аукціонів, на яких всі бажаючі можуть внести свої пропозиції та придбати в результаті цікавий їм шматок землі. Такий процес дозволяє всім ТГО мати рівні права на отримання ділянок землі, так що електронні торги повністю себе виправдали і постійно використовуються для вирішення такого роду завдань.

Варто зазначити, що проведення електронних аукціонів вже давно стало звичним в нашій країні. Їх прийнято використовувати для придбання різного роду продукції, а також в сфері послуг і робіт. Суть процесу досить проста і може бути без особливих проблем зрозуміла учасниками такого роду торгів. У перспективі у кожного члена аукціону є можливість поборотися за право придбання цікавої йому ділянки. Це дозволяє всім бути рівними і однаково претендувати на певні ділянки землі. Залежно від того, наскільки їм це все цікаво, вартість земельних ділянок може в значній мірі підвищуватися на деяких окремих аукціонах.

Що потрібно знати про електронні аукціони

Якщо вам ніколи раніше не доводилося брати участь в угодах з купівлі і продажу земельних ділянок шляхом проведення аукціонів, то однозначно варто вивчити це питання трохи більш докладно. Зробити це можна за допомогою спеціалізованих курсів, так як на практиці все може бути не таким простим, як вам може здатися на перший погляд. Якщо говорити про деякі основні принципи проведення такого роду аукціонів, то варто сказати, що всі вони по суті дуже схожі на будь-які інші аукціони.

Оприлюднена вартість певної земельної ділянки може в процесі змінюватися, так як учасники торгів в процесі мають право вплинути на покупку землі і скорегувати вартість. Іншими словами, підсумкова цифра буде повністю залежати від ступеня зацікавленості учасників торгів в придбанні ділянки землі. На кожному з етапів проведення електронного аукціону, ТГО мають право збільшувати вартість землі, постійно збільшуючи свою пропозицію. У підсумку це дасть можливість виявити максимально об’єктивну вартість для державної землі, при цьому продана ділянка буде в відповідності до всіх сучасних принципів.

Вся справа в тому, що аукціони дозволяють продавати державну землю максимально відкрито і чесно, а раніше це питання стояло досить гостро. На даний момент регулювання цієї галузі і правда непогано просунулося вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *