Початок торгівлі землею Prozorro

Оскільки багато хто не може дочекатися моменту, коли буде дозволено оцінювати таку просунуту торгову платформу на перевагу. Коли буде дозволено звернути вашу увагу на ряд переваг і оцінити ряд недоліків на власні очі. «Лідери громадської думки» встигли підняти ажіотаж, пояснивши, що кожен, хто хоче привернути хоча б трохи загальної уваги, тепер може виставити свій непорочний шматок землі на продаж абсолютно самостійно. 

Є можливість торгувати на електронній біржі на ділянці площею до 100 га і надзвичайно для власника, тобто фізичної особи. Такий дозвіл на продаж землі для сільського господарства зробив для багатьох особливий успіх після того, як президент підписав указ. Більшінформації є на сайті https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/

Особливості нового закону та впровадження ринку землі

Але цим уряд хоче «вбити кількох птахів одним каменем», зокрема, підняти економіку країни. Отже, закон, який був настільки ввічливо прийнятий ще в березні 2020 року, передбачав можливість власникам повністю розпоряджатися землею, спрямованою на сільське господарство. Захоплює той факт, що це може бути оренда або навіть обмін за підтримки банку.

Завдяки цьому аукціону продажів та кожній його простоті та прозорості урядовці прагнуть зменшити незліченну кількість спекуляцій щодо власників сільськогосподарських земель. Електронна торгівля розпочнеться через пару тижнів, і такий широкий жест буде більш вдячний. Краса електронної торгівлі в Україні ще не усвідомлена всіма.

Зняття обмежень на земельні ділянки держави також допустимо через такий торговий майданчик. Ринковий спектр України ще не зумів налагодити ринкові відносини, але кілька кроків на правильному шляху було зроблено ближче.

Коли фермери самі зможуть придбати землю на аукціоні та зрозуміють, як розпоряджатися власною землею, тоді буде зростання. Україні також слід виключити ймовірність рейдерських захоплень сьогодні, коли це буде зроблено, продаж буде значним, а зростання буде абсолютно щоденним.

Неможливо не оцінити такої опіки влади щодо первісних власників землі, бо такої уваги з їх боку до первісних фермерів та сільського життя.