Початок роботи в Прозоро.Продажі

Для початку роботи системи прозорих публічних торгів, до неї повинні підключатися електронні майданчики. Необхідно, щоб вони були авторизовані адміністратором системи. Однією з таких електронних майданчиків є УУБ. Він відомий на ринку онлайн-комерції з дня заснування сервісу Прозоро. Більше п’яти років входить до трійки найбільших представників в цій сфері.

Досить важливим кроком в роботі онлайн-торгів є вибір майданчика, де буде вестися бізнес надалі. Хоча майданчика Прозоро.Продажі мають однакові основні технічні характеристики і функції для державних закупівель, додаткові функції для користувачів, інтерфейс і інші процеси, пов’язані з бізнесом мають суттєві відмінності.

Основним критерієм, на який варто звертати увагу – це зручність сайту і швидкість проведення консультаційної роботи. Якщо взяти УУБ, то вони витратили довгих 5 років на облаштування сучасного і орієнтованого на клієнта колл-центру підтримки своїх користувачів. Для постійних бізнес-клієнтів надаються персональні менеджери, які перебувають на зв’язку 24/7. До того ж, з першого кроку діяльності на майданчику УУБ, ще з самої реєстрації, фахівці проходять весь шлях зі своїми підопічними, консультуючий кожен крок за участю в державній закупівлі. 

Реалізація власності в системі Прозорро

Законодавство України виділяє три типи власності: державну, колективну і приватну. З приватної та колективної все гранично ясно. Для перекази права володіння такою власністю досить укласти звичайний цивільно-правовий договір, іноді завірений нотаріально. Ну а з державною власністю не все так просто, як здається.

Державне майно – рухоме і нерухоме – має особливий правовий статус. Не так легко що-небудь взяти і продати. Для цього є маса потрібних механізмів, через які необхідно пройти для передачі об’єкта продажу в приватне володіння. Бувають випадки, коли доводиться міняти цільове призначення об’єкта, як у випадку з землею.

При здійсненні продажу приватних володінь з рук в руки обидві сторони бажають отримати з цієї угоди вигоду по максимуму. Продавець, вибираючи покупця, не обмежується в своїх почуттях або пошуку фінансової складової. Якщо взяти торгівлю державним майном, то у виграші залишається тільки покупець, тому що часто продавець володінь такого типу знаходить свою вигоду, вимагаючи хабар, а держава отримує нещасні копійки за свою ж майно.

Держмайно має такі особливості:

  1. Видача спеціального розпорядження державному органу, що виявив бажання продати свої активи;
  2. Формування самого пропозиції шляхом збору всіх необхідних інформаційних даних про майно, формування тіла лота і цінової пропозиції;
  3. Напрямок даних до єдиного реєстру, де їх перевіряють на достовірність і законність. Видача після перевірки висновки про те, чи може даний лот виставляється на аукціоні Прозорро;
  4. Розміщення лота на ресурсі, включаючи повну інформацію про нього, і проведення самих торгів;
  5. Заключний етап аукціону Прозорро характеризується підписанням юридичного договору.

Всі аукціони здійснюються відкрито, вся інформація знаходиться у вільному доступі і кожен бажаючий має можливість взяти участь в торгах Прозорро. Корисна стаття оренди земельних ділянок є на порталі https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-orendy-zemli-u-systemi-prozorro-prodazhi.

Головні плюси аукціону Прозоро

У порівнянні з іншими способами продажу майна, онлайн-торги Прозорро мають досить значні переваги:

  1. Доступність для суспільства. Ідентифікація особистості і реєстрація доступні всім бажаючим взяти участь в онлайн-торгах Прозорро. Можливість відстеження будь-якої зміни;
  2. Прозорість. Всі дії відбуваються на увазі, кожна сума і наявність ставок оновлюються в режимі онлайн, наявність повної, достовірної та вичерпної інформації про лоти;
  3. Простота. Процес реєстрації та участі простий і всім доступний;
  4. Повна ліквідація корупції. Автоматизація даних, здійснення торгів без впливу людського фактора і визначення переміг за допомогою найвищої ставки.
  5. Ощадливість. Виключається необхідність паперової тяганини. Вся необхідна документація знаходиться в електронному вигляді.

Якщо вас цікавить електронна торгівля, то вам варто звернути увагу на сучасну систему Prozorro. Зробіть свій відповідальний крок до отримання доступу до найкращих і перевірених пропозицій. Найголовніше, що в даний час всі торги проводяться безпосередньо в Інтернеті. Це означає, що вам не потрібно поспішати і нікуди їхати. Будьте завжди уважні до нових та затребуваних пропозицій. Система Прозоро Продажі дає великі перспективи кожному учаснику торгів.