Металобрухт в системі Прозорро. Продажі

Вторинний ресурс, це металевий лом, саме його можна використовувати повторно. Так і після переробки він стає дуже якісно замінником самої затребуваної природної сировини. Але так і придбати його досить складно, краще за все робити це на офіційних майданчиках, щоб не потрапити в будь-які складнощі. Саме тому, Українська універсальна біржа дозволяє людям придбати і вигідно продати металобрухт.

На перший погляд, здавалося б, що у систем немає різновидів, але насправді в системі Прозоро їх безліч.

Купівля металобрухту на аукціоні

Купити на аукціоні можна лом різних кольорів, це може бути чорний або ж кольоровий брухт. В склад входить чермет і це говорить про його якість, а ще частіше, металолом є нержавіючим та чавунним. Зазвичай алюміній, свинець і інші частини брухту продаються на аукціоні.

Вкрай важливо, що майданчик є акредитованим і тому там немає місця для корупції та обману. Металом на сайті завжди відіграє велику роль, тому що придбати його просто так досить складно, особливо в великих кількостях. Тому, все це повинно робитися на спеціальних біржах і саме така біржа є найбільшою в Україні – Українська універсальна біржа.

Крім усього іншого замовники завжди дуже багато уваги приділяють металобрухту, це 400 або 450 компаній.

На торгах металобрухт придбати можна, якщо стати учасником аукціону. Офіційно цей майданчик представлений ​​в мережі, тому можна приймати будь-які рішення про продаж, зареєструватися як фізична або юридична особа, в будь-якому випадку можна буде робити покупки також виставляти свої лоти. 

На торгах металобрухту учасники найчастіше купують металолом. Тому тим хто хоче придбати металом потрібно перейти в аукціонну площину, для цього важливо зробити деяких внесок і тоді користувач зможе приймати участь у торгах. Для участі можна перейти на сайт Української універсальної біржі. Ця біржа працює в системі Прозорро.Продажі, та, відповідно, є відкритою та прозорою.

Не потрібно довго обирати, де купити металобрухт. Достатньо зайти на майданчик УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/scrap-metal і обрати потрібний лот. Той учасник, котрий зробить найвищу ставку стане переможцем аукціону.